TourPlay.net
Home
Leagues
Teams
Community
Events
Docs
Help
©TourPlay.net v3.9.1

Events

Today (20)

NYCBBL Perpetual League 2021 · Qualifying · Round 23
RM
Ruckmen United New Middenheim
Human
Nicholas FitzGerald
1 1
Umbra All Stars
Dark Elf
Alex Rozdymakha
US
War Room League: Season 2 · 1st Phase · Round 3
TW
The Mean Waaaaaaaagh(on)
Orc
Freddy Joan Torres Brandy
1 0
Komodo Geckos
Lizarmen
Alexis Mojica
KG
War Room League: Season 2 · 1st Phase · Round 3
TT
The Thriller
Necromantic Horror
Ruth Murillo
1 2
Los Cabrones
Chaos Chosen
yonny wu
LC
Medhammer 2021 Season 2 · Groups · Round 3
Tuesday
03
01:00
RP
Real Paujil
Imperial Nobility
Miguel Ochoa
 
Twich prime
Skaven
Jonathan amador velez
Tp
War Room League: Season 2 · 1st Phase · Round 3
WP
WARRIOR PRINCESS
Amazon
Julio Alexander Garcia Maison
2 1
Sapo Rico
Slann
Bernardo Rippe
SR
War Room League: Season 2 · 1st Phase · Round 3
NE
New Nippon Executioners
Skaven
Mitch Wiznitzer
2 1
Los ñeques
Black Orc
Gerald Medina
War Room League: Season 2 · 1st Phase · Round 3
CA
Caimanes Del Arroyo
Lizarmen
Mortals' Garden
2 1
Ratas Peluche
Skaven
Juan Sáez
RP
No drop league · 1st Phase · Round 8
Sr
Steve’s drag race
Wood Elf
Steve Geoffrion
1 1
Walking Fleshlight
Shambling Undead
yohan miron
WF
NAF ZACATECAS · 1st Phase · Round 8
BC
Borregos del Caos
Chaos Chosen
Luis Felix
0 2
Sotaneros
Human
alberto vargas
So
NAF ZACATECAS · 1st Phase · Round 8
CL
COLMILLOS LOCOS
Necromantic Horror
Jesus Torre
2 0
Pangea Vipers
Lizarmen
Jona Gutierrez
PV
Alpedrete Cup 2021 · Qualifying · Round 1
Tuesday
03
13:00
LM
Las Naranjaz Mekanikaz
Black Orc
Hugo Pila
 
Verano
Wood Elf
Jose Oriol Medrano del Val
Ve
Bixker Blood Bowl 2020/21 · Qualifying · Round 5
BP
Black Pharaohs
Tomb Kings
Asier Delgado Iribar
0 0
Black Snakes
Dark Elf
Francisco Alonso Carrascal
BS
1º Desafío Sanfer · 2nd Phase · Final
EW
El Pekeño Waagh
Snotling
David Rodriguez Collantes
0 0
Saludos nocturnos
Shambling Undead
Pateroide
Sn
Monguerliga 2021 · Groups · Round 2
Tuesday
03
16:30
MC
MUSHROOM´S MOON CLAN
Goblin
Eduardo Puchades Lara
 
Ravneklanen team
Necromantic Horror
Jose Luis Aguilar Angel
Rt
1º Desafío Sanfer · 2nd Phase · Final
Tuesday
03
16:30
OD
Old DragonFist
Old World Alliance
Jandron
 
Chicos de Kelmer
Necromantic Horror
jose david rivera gonzalez
CK
Zaska BB Miniliga · Qualifying · Round 1
RN
Real Nigriz
Necromantic Horror
Sensei
0 0
Wolfenburg Pumpkins
Necromantic Horror
Alvaro
WP
Ágorabowl 2021 · Play-Offs · Final
SK
Secta Kaotica
Chaos Renegade
eduardo castilla
0 0
Saqueadores de Templos
Ogre
Monkey d Luffy
ST
Lunecaster BBL · 1st Phase · Round 4
Tuesday
03
20:00
CD
Crouching Chef Hidden Doughnut
Halfling
Gareth 'Widram'
 
The Friendly Hand
Dwarf
Ian Armistead
TH
Cambiapañales Muniqueses · Groups · Round 6
Tuesday
03
20:30
SS
Sibaritas Sibilinos
Halfling
Ruben M.
 
Murcia Tropical LC
Lizarmen
Álvaro San Millán
ML
Alpedrete Cup 2021 · Qualifying · Round 2
Tuesday
03
21:35
Ve
Verano
Wood Elf
Jose Oriol Medrano del Val
 
Athletic club de Harrogath
Chaos Dwarf
Fernando de Torres
AH

Coming soon (50)

Liga Fénix · Qualifying · Round 7
Wednesday
04
09:00
Ev
Enanos vacunados
Dwarf
Espartanoks
 
Orcoz Amorozoz
Orc
Pptch
OA
Zaska BB Miniliga · Qualifying · Round 1
Wednesday
04
15:30
Bi
BilbOrkos
Black Orc
Solmyr
 
New England Undead
Shambling Undead
Tubal
NU
LBHH5 · Groups · Round 4
Wednesday
04
17:00
LK
Los pequeños de Koeman
Dwarf
Jesus Fernandez Montalban
 
Borussia de Nuln
Human
Victor Cobas patrocinado x McMurthy burg
BN
Zaska BB Miniliga · Qualifying · Round 1
Wednesday
04
18:30
Lc
Los caballeros de la mesa cuadrada
Imperial Nobility
Arki
 
Oscura muchachada bizarra
Dark Elf
Tetsuo
Ob
Redcar Raiders Long Bomb League · Cup · Round 18
Wednesday
04
19:45
GR
Gorkland Raiders
Black Orc
Gary Bell
 
Nurgles pro-chaps
Nurgle
Aaron Taylor
Np
Mutina Marauders - Kijioca · 1st Phase · Round 3
Wednesday
04
20:30
AS
Alcolizzati Scatenati
Dwarf
Pewa
 
P.L.A.S.M.A.
Underworld Denizens
Alberto Borghi
P.
Mutina Marauders - Kijioca · 1st Phase · Round 3
Wednesday
04
21:00
Sp
Spakka
Orc
marcello cantarelli
 
AmMutinati
Human
iena
Am
Mutina Marauders - Kijioca · 1st Phase · Round 3
Wednesday
04
21:00
BT
Bondage Team
Chaos Chosen
fabrizio sigillo
 
Biancaneve e i Nani del Chaos
Chaos Dwarf
Matteo Boccedi
BC
Dogs of War Season 9 Bloodbowl · Preliminary · Round 1
Wednesday
04
23:30
We
Weagles
Elven Union
Chad Kosack
 
Rivers Fury
Vampire
John Rivers
RF
Season 23 · Groups · Round 3
Thursday
05
02:15
PP
Pizza Pirates
Skaven
Francis Lucretia Caldwell
 
Green Turf Rockers
Norse
Alemayehu Aklilu
GR
Season 23 · Groups · Round 3
Thursday
05
02:30
AA
Averland Alliance
Old World Alliance
Robert Wright
 
Bloated Throat
Nurgle
Tim D
BT
Season 23 · Groups · Round 3
Thursday
05
03:00
TB
Too Teef and a Biscuit
Ogre
Shawn Brownell
 
Ratpack buccaneers
Skaven
J B
Rb
Season 23 · Groups · Round 3
Thursday
05
03:00
TD
The Dusty Dorks
Tomb Kings
Christopher Cameron
 
Fungal Foulers
Snotling
Ryeker Fox Gilbert
FF
DBBL Season 5 · Groups · Round 3
Thursday
05
19:15
RI
Return of Roug Fog prt II
Dark Elf
RAGING GAMER T
 
Lannsport Lions
Human
Dematus
LL
DBBL Season 5 · Groups · Round 3
Thursday
05
19:30
GW
Grimsborg Whalers
Human
Tom Boyda
 
Pocket Pandemonium
Chaos Dwarf
Johnathan Revell
PP
Redcar Raiders Long Bomb League · Cup · Round 16
Thursday
05
19:30
TF
The Fizzards
Lizarmen
Adam Eltherington
 
Svartalfheim Savages
Dark Elf
Joseph Moorfoot
SS
DBBL Season 5 · Groups · Round 3
Thursday
05
19:40
Ne
Necroriot
Necromantic Horror
Steven Gunn
 
Gratuitous Violence
Orc
Wealdan
GV
Cave Spring Crash · Groups · Round 3
Thursday
05
20:00
SS
Silver Strikers
Imperial Nobility
Shad Hannabass
 
Pet Cemetery
Tomb Kings
Alexander McFadyen
PC
DBBL Season 5 · Groups · Round 3
Thursday
05
20:05
RR
Red Forge Rooks
Dwarf
Howard Kendrick
 
Rattie Renagades
Skaven
Shannon Jacklyn Ward
RR
Brevard Gaming Lounge League · Qualifying · Round 6
Friday
06
01:00
IF
ICBF (Inter-Continental Ballistic Flings)
Halfling
Zackary Lermen
 
Themiscyra Jaguars
Amazon
Henry Adams
TJ
Brevard Gaming Lounge League · Qualifying · Round 6
Friday
06
01:00
AK
Apocalypse Kings
Chaos Chosen
Beard Jones
 
The Terror Gators
Lizarmen
james marriner
TG
Brevard Gaming Lounge League · Qualifying · Round 6
Friday
06
01:00
SS
Squirtle Squad
Lizarmen
Lord Antoine
 
Nuffle's Vagina
Tomb Kings
Biscotti
NV
Liga Fénix · Qualifying · Round 7
Friday
06
10:00
Pi
PinkKings
Norse
AlWiggin
 
Apofis Squad
Human
Tomas Bordoy
AS
Season 23 · Groups · Round 3
Saturday
07
02:00
TT
Teeth and Tails
Ogre
Jack P - MotherNurgle
 
Darkwood Daggers
Skaven
Steve Hall
DD
Renegade BB League - Season 22 · Qualifying · Round 2
Saturday
07
19:00
PT
Pain Threshold
Dark Elf
Dan S.
 
Redwater Extinction Syndicate
Amazon
Barry G
RS
Season 23 · Bonus · Round 3
Sunday
08
03:00
TS
The Flaming Snots
Orc
Brandon H
 
Ackward Pancake
Halfling
Lair
AP
Cave Spring Crash · Groups · Round 3
Sunday
08
17:30
CC
Cave Spring Coven
Dark Elf
Andrew Beard
 
The Mash
Necromantic Horror
David Brader
TM
Cave Spring Crash · Groups · Round 3
Sunday
08
18:00
Ts
The woodland strikers
Wood Elf
Noah Adams
 
The Green-Skin Deamons
Black Orc
Caleb Mayer
TD
Cave Spring Crash · Groups · Round 3
Sunday
08
18:00
HC
Hashut's Chosen
Chaos Dwarf
Jarrett (Fluff) Lucas
 
Hungry Hibearnators
Norse
Rachel V
HH
Garden City Rumble · 1st Phase · Round 2
Sunday
08
20:00
HH
Har Ganeth Hydras
Dark Elf
Fred
 
Night Runners
Skaven
John Southgate
NR
Økologisk Kartoffelbowl · Preliminary · Round 1
Monday
09
11:00
Or
Orktinget
Orc
Peter Astrup
 
Cokenhagen Grrrreindeers
Chaos Chosen
Morten Vendelbo-Petersen
CG
ATPC 2021 · 1st Phase · Round 9
Monday
09
18:30
SA
Sisters of Anarchy
Amazon
Francesc Pardo Sabartés
 
Nekonanos
Dwarf
Cristian Martín Jimenez
Ne
Lunecaster BBL · 1st Phase · Round 4
Tuesday
10
19:45
FO
Flaming Orcs
Black Orc
Matthew Dower
 
Howlingwood Horrors
Necromantic Horror
Kurtis Leather
HH
Lunecaster BBL · 1st Phase · Round 4
Tuesday
10
20:00
IJ
Inevitable City Jabberwocks
Chaos Renegade
Alfred Brennand
 
Elf and hopefully safety
Elven Union
Fran Mc
Es
Lunecaster BBL · 1st Phase · Round 4
Tuesday
10
20:00
NR
New Romantics
Necromantic Horror
Andy Jay
 
Thundergut Mountaineers
Ogre
Andrew Brennand
TM
Bixker Blood Bowl 2020/21 · Qualifying · Round 5
Friday
13
15:30
GE
GDKO Elven archers
High Elf
Alberto Portero
 
Tenemos Sarna
Necromantic Horror
Héctor Fernández Eky
TS
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 4
Saturday
14
05:00
HB
H.K PLAGUE B's
Nurgle
kuroyan
 
Ostermark Guardians
Human
Yoichi
OG
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 4
Saturday
14
05:00
LN
Lost Souls of Nehekhara
Tomb Kings
Rick Fuqua
 
Chelmsford City
Human
Nick Westbrook
CC
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 3
Saturday
14
07:30
小山
小山台ロクデナシーズ
Snotling
Kato
 
Northern lights
Norse
Nao
Nl
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 4
Saturday
14
07:30
Ra
Rapirupi
Dark Elf
Rafael Llanos
 
ゼニゲッバ・リアルマネートレイダーズ
Human
miyazackal
ゼニ
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 4
Sunday
15
05:00
AV
Arakawa Biggest Violence
Ogre
uosan
 
泉州ゴリラギャング団
Black Orc
Natsu
泉州
Tokyo Blood Bowl League 2021 · 1st Phase · Round 4
Sunday
15
07:30
HB
Half Pint Brothers
Dwarf
Mauri
 
Talabheim Barons
Imperial Nobility
Junroku
TB
I. LIGA VILLA DE SAN SEBASTIAN · 1st Phase · Round 6
Sunday
15
19:00
Eg
Egiablacks
Orc
Julen Fernández Gauna
 
AbazWAAAAARGH
Orc
Pelayo Lasa
Ab
Ye Olde Bloodbowl League · Groups · Round 2
Monday
16
20:00
Tg
Throbbing gristle
Chaos Chosen
Ian Davies
 
Diamond Giza's
Tomb Kings
Matthew Fealey
DG
Ye Olde Bloodbowl League · Groups · Round 2
Monday
16
20:00
HH
Hashut's Hammers
Chaos Dwarf
Mark Llewellyn
 
OG’s
Ogre
philip snare
OG
Ye Olde Bloodbowl League · Groups · Round 2
Monday
23
20:00
TB
The Llanharry Boppers
Imperial Nobility
Sam Hayes
 
Death Valley Drivers
Black Orc
Tier Three Jay
DD
Ye Olde Bloodbowl League · Groups · Round 2
Monday
23
20:00
NU
Nobrot United
Nurgle
Adam Thorpe
 
Krunchy Nut Khorne Flakes
Daemons of Khorne
Gareth Ford
KF
Cambiapañales Muniqueses · Groups · Round 8
Monday
06
14:00
LG
Las Aguilas de Giesingdorfen
Elven Union
Javier Garcia Garrido
 
Murcia Tropical LC
Lizarmen
Álvaro San Millán
ML
Noppabowl · Cup · Round 9
Tuesday
28
17:00
DO
Deep Ones
Slann
Simo Hiltunen
 
New Orcleans Saints
Black Orc
Raine Mikkola
NS
LBHH5 · Groups · Round 6
Thursday
30
17:00
PS
Primal Scale
Lizarmen
Albert Buil Martinez
 
BARÇASKAVEN
Skaven
Albert Maestro
BA

Blood Bowl Events