AEPDA BBL 19/20
Home
Leagues
Teams
Community
Events
Docs
Help
©TourPlay.net v2.3.9
  Groups 1ST DIVISION

Round 8

Ty
Team yoshi copa
Lizarmen
Group A
0 - 0
La vaca que rie
Chaos Chosen
Lv
GO
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
Group B
2 - 0
Big gurls kicking greens
Ogre
Bg

Round 7

C(
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
Group A
2 - 1
Los parroquianos de Bar
Skaven
Lp
BT
Breidablik Trollhunters
Human
Group A
0 - 0
Enanos comunistas
Dwarf
Ec
So
Sons of aepda
Lizarmen
Group A
0 - 0
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
EP
PB
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
Group A
0 - 0
Hirluin United
Bretonnian
HU
BL
Baya Lovercrusing
Elven Union
Group B
0 - 0
Orksasuna (Lewis)
Orc
O(
LG
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
Group B
0 - 4
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Dd
BK
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
Group B
0 - 0
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Sn
GO
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
Group B
0 - 0
Metalagartolipse
Lizarmen
Me

Round 6

So
Sons of aepda
Lizarmen
Group A
1 - 1
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
C(
EP
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
Group A
2 - 3
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
PB
Ec
Enanos comunistas
Dwarf
Group A
0 - 0
Los parroquianos de Bar
Skaven
Lp
HU
Hirluin United
Bretonnian
Group A
0 - 0
Breidablik Trollhunters
Human
BT
Sn
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Group B
0 - 0
Metalagartolipse
Lizarmen
Me
Dd
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Group B
3 - 1
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
BK
BL
Baya Lovercrusing
Elven Union
Group B
2 - 0
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
GO
O(
Orksasuna (Lewis)
Orc
Group B
2 - 0
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
LG

Round 5

C(
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
Group A
3 - 0
Enanos comunistas
Dwarf
Ec
PB
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
Group A
1 - 0
Sons of aepda
Lizarmen
So
BT
Breidablik Trollhunters
Human
Group A
3 - 2
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
EP
Lp
Los parroquianos de Bar
Skaven
Group A
1 - 3
Hirluin United
Bretonnian
HU
LG
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
Group B
2 - 1
Baya Lovercrusing
Elven Union
BL
BK
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
Group B
2 - 0
Orksasuna (Lewis)
Orc
O(
GO
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
Group B
0 - 0
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Sn
Me
Metalagartolipse
Lizarmen
Group B
1 - 0
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Dd

Round 4

So
Sons of aepda
Lizarmen
Group A
2 - 0
Enanos comunistas
Dwarf
Ec
HU
Hirluin United
Bretonnian
Group A
2 - 1
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
C(
BT
Breidablik Trollhunters
Human
Group A
0 - 0
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
PB
EP
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
Group A
2 - 0
Los parroquianos de Bar
Skaven
Lp
Dd
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Group B
2 - 2
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
GO
BL
Baya Lovercrusing
Elven Union
Group B
0 - 0
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Sn
BK
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
Group B
2 - 0
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
LG
O(
Orksasuna (Lewis)
Orc
Group B
0 - 1
Metalagartolipse
Lizarmen
Me

Round 3

Lp
Los parroquianos de Bar
Skaven
Group A
2 - 1
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
PB
EP
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
Group A
0 - 2
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
C(
BT
Breidablik Trollhunters
Human
Group A
3 - 2
Sons of aepda
Lizarmen
So
Ec
Enanos comunistas
Dwarf
Group A
0 - 1
Hirluin United
Bretonnian
HU
Sn
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Group B
0 - 2
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Dd
Me
Metalagartolipse
Lizarmen
Group B
3 - 1
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
LG
O(
Orksasuna (Lewis)
Orc
Group B
0 - 1
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
GO
BK
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
Group B
2 - 2
Baya Lovercrusing
Elven Union
BL

Round 2

Lp
Los parroquianos de Bar
Skaven
Group A
0 - 2
Breidablik Trollhunters
Human
BT
Ec
Enanos comunistas
Dwarf
Group A
0 - 2
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
EP
HU
Hirluin United
Bretonnian
Group A
3 - 0
Sons of aepda
Lizarmen
So
PB
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
Group A
2 - 0
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
C(
Me
Metalagartolipse
Lizarmen
Group B
1 - 2
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
BK
Sn
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Group B
1 - 2
Orksasuna (Lewis)
Orc
O(
LG
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
Group B
1 - 2
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
GO
Dd
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Group B
3 - 2
Baya Lovercrusing
Elven Union
BL

Round 1

C(
Circomantes (Orodreth)
Necromantic Horror
Group A
2 - 1
Breidablik Trollhunters
Human
BT
So
Sons of aepda
Lizarmen
Group A
2 - 0
Los parroquianos de Bar
Skaven
Lp
EP
Esquelas Perdidas (LUIZ)
Shambling Undead
Group A
1 - 0
Hirluin United
Bretonnian
HU
PB
Pequeños Bastardos (Zer0)
Halfling
Group A
1 - 1
Enanos comunistas
Dwarf
Ec
GO
GOBLINSANGATASARAY
Goblin
Group B
2 - 0
BloodBowl Klub Patearán
Chaos Chosen
BK
BL
Baya Lovercrusing
Elven Union
Group B
0 - 3
Metalagartolipse
Lizarmen
Me
O(
Orksasuna (Lewis)
Orc
Group B
2 - 1
Dormiditos de Narcolepsia
Dark Elf
Dd
LG
Los Gigantes de Tzeentch (Terbo)
Dwarf
Group B
0 - 2
Steaua no beberé (TuRGoN)
Underworld Denizens
Sn
  Play-Offs 1ST DIVISION
  Bonus 1ST DIVISION   Cup 1ST DIVISION   Pre-qualifying 1ST DIVISION

Blood Bowl League - Scores AEPDA BBL 19/20